"> پشتیبانی آنلاین - صنایع دستی آبان

پشتیبانی آنلاین

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سؤال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با فروشگاه صنایع دستی آبان، بخش پرسش‌‏های متداول را ملاحظه فرمایید و درصورتی‌که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

همکاران ما همواره پاسخگوی تلفنی شما در ساعات اداری می‌باشند. در صورت تمایل در ساعات غیر اداری می‌توانید از طریق شبکه‌‌های اجتماعی و یا ارسال پست الکترونیک با ما در ارتباط باشید، پاسخگویی به درخواست‌ها و موارد ارسالی از جانب شما در اولین روز کاری آتی صورت خواهد پذیرفت.

برای پیگیری یا سؤال درباره سفارش و ارسال پیام بهتر است از فرم زیر استفاده کنید.

[gravityform id=”7″ title=”false” description=”true”]

تلفن تماس : 03195027540

دفتر مرکزی:‌ استان اصفهان, شهرستان نجف‌آباد, خیابان منتظری شمالی, بعد از بلوار فجر, ساختمان نگار, طبقه دوم, واحد 4, کدپستی 14460-85149 .

ایمیل: info@aban-art.com

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فروشگاه صنایع‌دستی آبان جداً، خودداری کنید.

توجه داشته باشید که 500010009101476 تنها شماره‌ای است که فروشگاه صنایع دستی آبان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند؛ بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه صنایع‌دستی آبان، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام فروشگاه صنایع دستی آبان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری موارد را از طریق پست الکترونیک Info@aban-art.com ارسال نمایید.